Kargo ve Gönderim Islemleri
Müsteri paketi teslim alirken bazi hususlara özellikle dikkat etmelidir. Dikkat edilmemesi halinde paketin size layikiyla ulastirildigi kabul edilir.

Paket Kontrolü :

Paket size ulastiginda fiziksel olarak zarar görüp görmedigini kontrol edin. Ezilmis, yirtilmis, açilmis paketleri mutlaka kargo yetilisi esliginde açarak kontrol edin. Beklenmedik bir durum olustuysa paketi teslim almayip kargo yetkilisine tutanak tutturarak tarafimiza iade edilmesini saglayin.

Hasarsiz Görünen Paketler:
Bazi durumlarda paket disaridan bakildiginda zarar görmemis olsa bile içindeki ürünler her hangi bir sebepten dolayi zarar görmüs olabilir. Kapiniza gelen siparisi kargo yetkilisinin yaninda açip faturasi ile karsilastirarak, bir hata, eksiklik ve tahribat olup olmadigini kontrol ediniz. Almis oldugunuz üründe tahribat veya eksiklik olmasi kosulunda kargo görevlisinin yardimi ile tutacaginiz tutanakta belirtip, ürünü kargo yetkilisine teslim ediniz. Aksi halde ürünü eksiksiz aldiginiz kabul edilip iade islemi gerçeklestirilmez.

Ücret Talebi :
Kargo yetkilisi veya bu kilikta herhangi bir sahis sizden ücret talep ediyorsa kesinlikle ödeme yapmayiniz. Bu tür talepleri lütfen bize bildiriniz. Yalnizca kargo ücreti müsteriye ait gönderilerde kargo sirketi ücret tahsil edebilir. Gönderi ücreti ödemeniz gerektiginde Magazamiz size bu bilgiyi vermis olmalidir.

Kargo Süreleri
KTTC disinda Türkiye'in tüm noktalarina ürün teslimati yapilabilmektedir. Yurt içi siparislerinizde ürünleriniz size Aras Kargo ,Yurtiçi Kargo veya mng kargo araciligi ile ulasacaktir.
Siparisleriniz 2 (iki) ile 5 (bes) gün içerisinde size teslim edilecektir. Olagan üstü yol ve hava kosullari nedeniyle bu sürede gecikme yasanabilir. Cumartesi günü saat 15:00 ile Pazar 24:00 arasinda vereceginiz siparisler Pazartesi saat 9:00 itibari ile siparise konulacaktir. Ayrica resmi tatiller içerisinde verilecek siparisler takip eden is günü saat 9:00 itibari ile isleme konulacaktir.

Kargo Ücretleri
Tüm Katgo ücretleri Satın alıcıya aittir.